Помогите ответить на вопросы по тексту.Пожалуйста.Таму кто поможет большое спасибо.

Помогите ответить на вопросы по тексту. Пожалуйста. Таму кто поможет большое спасибо.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Оған қуятын Буқтырма , Куршім , Шаған , Жарма , Шар , Қатонқарағай . 2.Нарын өзендерінін қайсы мол электр қуатын бере алады 3. Тан Шолпаны тау арасынан жоғары көтеріліп , тан арайлап атып келеді 4. Бул су электр станциялары мен Шолпан жулдызынын жарық сəулесі еді. списывай пожвлуйста с учебеика слова просто у меня некоторые буквы на казазском не прописываються