Помогите ответить пожалуйста срочно!! 1 Сенің оқитын мектебің қандай ? Суреттеп ж?

Помогите ответить пожалуйста срочно!! 1 Сенің оқитын мектебің қандай ? Суреттеп ж??зыңдар 2 Мектепке алғаш барған кезің есіңде ме ? 3 Сын есім дегеніміз қандай сөз табы? 4 Есептік сан есімге сөз тіркестерінен мысалдар келтіріңдер. 5 Мектепте қандай кабинеттер бар?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. школа где ты учишься какая нарисуй её на остальные не знаю я не казах но 1 точно так