Помогите переведите мне задание и зделайте его: берілген етістіктерді райлардың басқа  түрлеріне қойыңдар.(переведите мне это) (вот теперь выполните) Улгi:болады-болса,болды (это пример) Болады,көрсетеді,нашарлайды,сақтайды.(эт...

Помогите переведите мне задание и зделайте его: берілген етістіктерді райлардың басқа  түрлеріне қойыңдар.(переведите мне это) (вот теперь выполните) Улгi:болады-болса,болды (это пример) Болады,көрсетеді,нашарлайды,сақтайды.(эти вот слова нужно выполнить с ними по заданию) зарание спасибо:)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
(берілген етістіктерді райлардың басқа  түрлеріне қойыңдар) - Поставьте данные глаголы в другие времена көрсетеді-көрсетсе,көрсетті нашарлайды-нашарласа,нашарлады сақтайды-сақтаса,сақтады
Гость
көрсетеді- көрсетті, көрсет нашарлайды- нашарлады,  нашар сақтайды- сақтаған, сақта