Помогите перевести англ-яз 4 класс О. Карпюк 2015 год стр 123 упражнение а, б, ц, д
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
С)Вони найінтелігентніші з тварин.Вони живуть в Африканських тропіках в маленьких сімейних группах.Вони їдять фрукти,листя,мурах і т.д.Деколи вони знищують і їдять мясо.Вони люблять вивчати і грати.Люди люблять їх тому що вони смішні.Вони не люблять життя в зоопарках тому що сім,я для них важливіша
Все правильно бо я відмінниця з англійської
.