Помогите перевести и выполнить задание. 1.Кожанасыр баладан тенгенi алгысы келдi,... оны ренжiткiсi келмедi.2.Баласы тенгенi озiне алгысы келдi,... экесi адалдыкты...
Помогите перевести и выполнить задание.
1.Кожанасыр баладан тенгенi алгысы келдi,... оны ренжiткiсi келмедi.
2.Баласы тенгенi озiне алгысы келдi,... экесi адалдыкты талап еттi.
3.Кажымукан элi жас едi,..эке-шешесiне комектесу ушiн жумыска турды.
4.Кожайын айлыкты аз толедi,... Кажымукан келiстi.
Керектi шылаулар: дегенмен,сонда да, алайда , бiрак.
Ответ(ы) на вопрос:
.Қожанасыр баладан тенгенi алғысы келдi,бірақ оны ренжiткiсi келмедi.
Кожанасыр хотел взятьмонеты у мальчика, но не хотел его обидеть
2.Баласы тенгенi өзiне алғысы келдi,алайда әкесi адалдыкты талап еттi.Мальчик хотел взять себе монеты, однако отец требовал справедливости
3.Кажымукан әлi жас едi,сонда да әке-шешесiне комектесу ушiн жумыска турды.Кажымукан был молодым,все же стал работать чтобы помогать родителям
4.Кожайын айлыкты аз толедi,дегенмен Кажымукан келiстi.Хозяин платил жалование мало,все таки Кажымукан согласился
Попросите