.помогите перевести на англ. не большой текст ...Качественный перевод .И без переводчика...сроооооооочнооооооо

.помогите перевести на англ. не большой текст ... Качественный перевод . И без переводчика... сроооооооочнооооооо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I don't want to be a teacher because heconstantly busy for several hourscarefully examine each jobstudent. These timeless notebooks, childrenis lamiyat, busy days, And at the same timedamage nerves