Помогите перевести на английский мы с моей лючшей подругой любим петь в караоке .Мы ходим туда петь и слушать музыку . наше любимое направление в музыке - поп.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
the lyuchshy girlfriend we like to sing in a karaoke. We go there to sing and listen to music. our favourite direction in music - the priest. думаю так
Гость
Me and my best friend love to sing karaoke. We go there to sing and listen to music. Our favorite music genre is pop.