Помогите перевести на казахский: Она невысокого роста. У бабушки длинные, русые волосы. Лицо у неё простое. У бабушки голубые, бледные глаза.
Ответ(ы) на вопрос:
Ол төмен өсу. Әжемнің қолында ұзын, ақсары шашты. Адам оған оңай. Әжемнің көк, бозарған көз.
Онын бойы орта бойлы. Əжемнің шашы ақсары, ұзын. Бет əлпеті қарапайым. Əжем бозарған көкшіл көзді.