Помогите перевести на казахский язык: Дорогая мама! Поздравляю тебя с праздником! Будь здорова и счастлива. Пусть на твоем лице сияет улыбка. Спасибо тебе за все

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Қымбатты анашым!Сені мерекеңмен кұттықтаймын.Саған зор денсаулық бақыт тілеймін.Жүзіңнен күлкі кетпесін.Сенің маган істеген жаксылықтарың үшін көп коп рахмет!
Гость
Қымбатты Ана! Сізді мерекенізбен құттықтаймын! Денініз сау болсын ,бақытты болыңыз. Жүзінізден күлкі кетпесін. Барлығы үшін сізге үлкен рахмет