Помогите перевести на русский язык!!!!!!!!!!! жасыл,жасыл,жап жасыл бағдаршамы жанып тұр. Қайда асығып барасың ? "тоқта!" деген жарық бұл,- деп ағайым тоқтатты теміржолдың қасында . пойыз ағып кеп қапты, қорқып кеттім ,расы...

Помогите перевести на русский язык!!!!!!!!!!! жасыл,жасыл,жап жасыл бағдаршамы жанып тұр. Қайда асығып барасың ? "тоқта!" деген жарық бұл,- деп ағайым тоқтатты теміржолдың қасында . пойыз ағып кеп қапты, қорқып кеттім ,расында. қызыл,қызыл,қызыл шам , бағдаршамы көрсетті
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зеленый, зеленый, очень зеленый горит светофор. Куда спешишь? Этот свет означает "Стой" , сказав это остановил брат, возле железной дороги. поезд помчавшись прибыл так быстро, и по правде я испугался так. Красный, красный, красный свет, светофор показал.