Помогите перевести текст: Де годинник? Він над диваном. Де рудий кіт? Він на ди?

Помогите перевести текст: Де годинник? Він над диваном. Де рудий кіт? Він на ди??ані. Де комп"ютер? Він на столі. Де телевізор? Він перед кріслом. Де сірий кіт? Він за кріслом.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Where clock it over the sofa Where red cat?It is on the couch.Where computer?It is on the table.Where TV?It is in front of the chair.Where Grey cat?Who in the chair.