ПОМОГИТЕ ПЕРЕВЕСТИ я феминистка. я чрезвычайно негативно отношусь к любому виду дискриминации. я против расизма, сексизма, гомофобии, эйблизма. я считаю, что все люди равны и каждого нужно одинаково уважать

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I am a feminist. I am extremely negative attitude to any kind of discrimination. I am against racism, sexism, homophobia, ableism. I believe that all people are equal and everyone should be equally respected.
Гость
I am a feminist. I have an extremely negative attitude to any kind of discrimination. I am against racism, sexism, homophobia, ableism. I believe that all people are equal and everyone should be equally respected.