Помогите перевести1)сен дүкенде не іздеп жүрсің 2)сіздер кинотеатрда не көріп отырсыздар3)мен еденді сыпырып жүрмін4)біз үйімізді жинап жатырмыз5)сендер демалыс күні Медеуде коньки теуп жүрсіңдер ме?6)сіз əуежайда не істеп жүрсіз

Помогите перевести 1)сен дүкенде не іздеп жүрсің 2)сіздер кинотеатрда не көріп отырсыздар 3)мен еденді сыпырып жүрмін 4)біз үйімізді жинап жатырмыз 5)сендер демалыс күні Медеуде коньки теуп жүрсіңдер ме? 6)сіз əуежайда не істеп жүрсіз
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Щаллаплалпшлплееллеладвьвщкбйхежклцложтущазщузудлвлкщаьвткзыьуовзеьыщк