Помогите перевести!!Қалай дұрыс тамақтану керек?Организм сау және күшті болу үшін  тағамның құрамы түрлі болу керек.Ас ішер алдында қолыңды жу. Ал тамақтану кезінде теледидар қарауға , кітап оқуға болмайды,өйткені сенің организ...

Помогите перевести!! Қалай дұрыс тамақтану керек? Организм сау және күшті болу үшін  тағамның құрамы түрлі болу керек.Ас ішер алдында қолыңды жу. Ал тамақтану кезінде теледидар қарауға , кітап оқуға болмайды,өйткені сенің организмің де алаңдайды.Тағамды асықпай ,әбден шайнап же.Тамақтанған кезде тоюға бір-екі қасықтай қалғанын сезген кезде тоқтаған дұрыс. Егер осыдан кейін бес минуттай күтсең, тойғаныңды сезесің.Артық тағаммен организмнің жүгін көбейтпеген дұрыс. Помогите!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Как нужно правильно питаться? Чтобы организм был здоровым и сильным, состав еды должен быть разнообразным. Перед тем как сесть за стол нужно помыть руки. Во время принятия пищи не следует смотреть телевизор и читать книгу, потому что твой организм будет взволнован вместе с тобой. Нужно есть не спеша, и тщательно прожевывая пищу. Когда ты почувствуешь что тебе осталось пару ложек до полной сытости, лучше остановиться и прождать около пяти минут, и ты поймешь что уже сыт. Не нужно загружать свой организм лишним количеством еды. Нууу...я отвечаю на вопросы впервые...это мой вариант ответа..не знаю будет ли он тебе по душе..но я старалась)