Помогите плииииз дам 30 баллов перевидите в косвенную речь срочно повторяю в КОСВЕННУЮ РЕЧЬ а не перевод пожалуйста помогите я в правду дам 30 баллов :(( ;((( "((( Doctor:Would you like to come in? Patient:Thank you. Doktor:Th...

Помогите плииииз дам 30 баллов перевидите в косвенную речь срочно повторяю в КОСВЕННУЮ РЕЧЬ а не перевод пожалуйста помогите я в правду дам 30 баллов :(( ;((( "((( Doctor:Would you like to come in? Patient:Thank you. Doktor:That cough sounds really very bad.How long have you had it? Patient:For about 2 weeks.But it's all right. Doktor:I think i should listen to your chest and to your lungs.Take off your shirt
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Doctor say would you like to come in? Thank you,-said Patient That cough sounds really very bad.How long have you had it?-say Doctor Ну короче ты понял(а)