Помогите плииз) Скласти реченя із кожним словом: непримиренний; невблаганно; несказанно; незрівнянно; шалений; хрещений.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Він був непримиренний борець за свободу свого народу.  2. Хлопець невблаганно, з висока подивися на тих  нещасних людей.  3. Я несказанно радий знову бачити тебе.   4. Вона йшла легкою ходою, як завжди незрівнянно.  5. Раптом подув шалений вітер і люди поквапилися піти додому. 6. То був його хрещений батько.