ПОМОГИТЕ ПЛИЗ Чому для завбачення погоди важливо знати, звідки дме вітер???(5 клас поясніть будь ласка щоб я зрозумів)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тому що повітряні маси, переміщуючись від зон із високим атмосфеним тиском до зон із низьким, можуть приносити холод на території, де це не характерно і навпаки.  І взагалі погода формується під впливом атмосферних течій - утворюються атмосферні фронти, циклони, тощо. Знаючи, які процеси відбуваються у атмосфері - можна спрогнозувати погоду на той чи інший період. Искала в интернете,как можно понятнее.Надеюсь,что помогла