Помогите плиз на сегоднясоставить 5-6 тестов до твору сіроманець

Помогите плиз на сегодня составить 5-6 тестов до твору сіроманець
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Сіроманець-це прізвисько: а)вовка б)Сашка в) Василя Чепіжного г) коня Чепіжного 2. Слова " Так нечесно...Він один, а їх онде скільки" належать а) батькові Сашка б) Андрійкові  в) Сашку г) дружині Чепіжного 3.Сіроманець загнав Чепіжного: а) в озеро б) на дерево в) в село г) до ями 4.Що Сіроманець зробив з Андрійком а) вкусив б) витяг із засніженого лісу в) затяг до засніженого лісу г)гарчав і не пускав до школи 5. Сашко мріяв піти з Сіроманцем, щоб йому врятували зір а) до місцевого лікаря-ветиренара б) до Одеси в клініку Філатова г) до Єгипту д) до льотчиків на полігон 6.Коли відкрили кузню, де Чепіжний тримав Сіроманця там : а) вовка не виявилося б) вовк був мертвий в) вовк не був прив"язаний г) біля нього сидів Сашко.