Помогите плиз плиз очень надо помогите пожалуйста помогите плиз плиз помогите огромное спасибо заранее

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2) The film of The Iron Lady is based on the life of Margaret Thatcher. 3) Mobile phones weren't invented by Apple. 4) Used petrol isn't used in nowadays. 5) Low-cost flights are sold online. 6) Petronus Towers were designed by Argentinian architect.