Помогите плиз!!! Провідміняйте письмово по одному прикметнику Мобільний торішні

Помогите плиз!!! Провідміняйте письмово по одному прикметнику Мобільний торішній гарячий братів городній довгошіїй Маріїн дорожній.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Н.в. мобільний    торі́шній     гарячий  Р.в.  мобільного  торі́шнього  гаря́чого Д.в. мобільному  торі́шньому  гаря́чому Зн.в. мобільний   торі́шній  гаря́чий Ор.в. мобільним   торі́шнім  гаря́чим М.в. на/в мобільному  торі́шньому   гаря́чому