Помогите, плиз. Вставьте артикль 1. recent newspaper article on ... British teenagers' use of ... pocket money proves what ... most parents already know. ... teenager these days spends nearly all ... pocket money given by ... p...

Помогите, плиз. Вставьте артикль 1. recent newspaper article on ... British teenagers' use of ... pocket money proves what ... most parents already know. ... teenager these days spends nearly all ... pocket money given by ... parents on ... computer games. 2. ... vase is a kind of pot for holding ... flowers
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. A recent newspaper article on ... British teenagers' use of ... pocket money proves what ... most parents already know. A teenager these days spends nearly all the pocket money given by the parents on ... computer games. 2. .A vase is a kind of pot for holding ... flowers