Помогите плиззз!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!даю 10 баллов твир на тему украинська народна писня только не из интернета)))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Е така легенда що коли Бог роздавав усім народам их вміння Украіна запізнилася. Бог сказав їй - що-ж  ті не прийшла раніше все забрали ось тіліки пісня залишилася.Україна взяла свій дар прижала до грудей і  пішла. Тепер Україна найспівучіша країна на світі .  І ми не соромлемося цьго адже це наша душа! В житті українця завжди присутня пісня. Народжуемося з пісней, йдемо у інший світ з піснею. Народні пісні мають вареатівність. Кожен вклаладае частічку себе. Я теж люблю співати пісні ! Любіти Україну означае любити пісні !       (писала с ошибками)