Помогите по укр мове видминяти мисцевийй и оруднийй 17 , 56, 839,95, 4,122. прошу ребята

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
О. сімнадцятьма,  п'ятдесятьма шістьма, вісьмомастами  тридцятьма дев'ятьома, дев'яноста п'ятьма, чотирма, ста двадцятьма двома М. на сімнадцяти, на п'ятдесяти  шести, на восьмистах тридцяти дев'яти, на дев'яноста п'яти, на  чотирьох, на ста двадцяти двох.