Помогите по украинскому составить розповідь про " Життя тварин восени" СПАСИБО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Восени прокидається все живе після зимової сплячки. Потроху починають набухати бруньки на тоннньких гілочках, перші підсніжники з'являються у лісі, ну і звичайно прокидаються звірі, добре виспавшись, і починають шукати їжу. Але ці спроби зазвичай марні, тому шо на початку весни все тільки розквітає в прокидається, їжі ще не має. Звірі повинні шукати щось, що залишилося з осені. Іноді люди ставлять годівнички, роблять їх навіть у лісах, наприклад для косуль, оленів. На мою думку, людям потрібно звертати більше уваги на тварин і їжу для них з початком весни, щоб вони вижили цей важкий період, а потім, коли все розквітне, вони і самі знайдуть чим поживитися))