Помогите пожалуста алтын саа4. Берілген кестені толтырыдар Ертегіні атауы кейіпкерлері андай асиеттер тн? Кейіпкерді андай жаымды ылытары нады? Неге? Ертегі кейіпкеріне саы ке

Помогите пожалуста алтын саа4. Берілген кестені толтырыдар Ертегіні атауы кейіпкерлері андай асиеттер тн? Кейіпкерді андай жаымды ылытары нады? Неге? Ертегі кейіпкеріне саы ке ле ме? Неге?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Берылген кестены толтырындар .ертегынын атауы кейыпкерлеры .кандай касиеттер тен? кейыпкердын кандай жагымды кылыктары кандай?неге?ертегы кейыперыне уксагын ?келе ме? неге?