Помогите пожалуйста! Виготовлений, вiдродження, виголошене . Запишить цi дiєприкметники в родовому , знахiдному та орудному вiдмiнках. Якщо є паралельнi форми наведiть їх.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Орудний відмінок:Виготовленим, відродженим, виголошеним. Знахідний :Воготовленого,виголошеного, відродженого. Родовой:виготовленим,відродженим,виголошеним.