Помогите пожалуйста!Стих на казахском с переводом 4 строчки.На праздник День языков

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Туан тілім-бабам тілі-з тілім, Туан тілім-анам тілі-з тілім. Туан тілім-далам тілі-з тілім, Туан тілім-адам тілі-з тілім. Туан тілде сыры тере жаным бар, Туан тілде нім менен снім бар. Туан тілім тіл болудан алса егер Жрегімді суырып-а алыдар. Д. білев.