Помогите пожалуйста 6 тапсырма, 2,3,4 задания, а то не успеваю.Заранее спасибо))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Сəлеметсіз бе, əжей! -Аман бол, қарағым! Айналайын! Есімін кім? -Мен Данамын! -Иə, не сурайын деп едін, калкам? -Сізге келген себебім сізді конакка шакырайын деп едім. -Айналайын! Несіне ауре болдын? Айтсандар озім-ак барар едім гой. -Жок, ажей! Кішкене басыммен улкен кісіні жумсаганым уят емес пе?! Колтыгыныздан демейін деп келдім. -Өй, айналайын! Өркенін өссін! -Рахмет, əжей! Сіз киініп алыныз мен сізді куте турайын. -Иə, мен киініп келейін...