Помогите, пожалуйста! Что-нибудь связанное со спортом и футболом. My dream job. I like _____

Помогите, пожалуйста! Что-нибудь связанное со спортом и футболом. My dream job. I like __________________________. I am good at __________________. I can __________________________. I am going to __________________. ________________________________. I ______ not _______to ___________. ________________________________. I _______ ________ to be ______________.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My dream job . I like draw . I am good at scalpture. I can draw flowers . I am going to draw a dark horse . I do not like to dance . My friends likes my pictutes . I would like to be artist.