Помогите пожалуйста!!!!напиши что топси и его друзья будут делать....1)Foxy will watch a film on

Помогите пожалуйста!!!!напиши что топси и его друзья будут делать....1)Foxy will watch a film on..........2)Romy........3)Topsy.....4)Rick............5)Snakey........... .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Foxy will watch a film on TV. 2)Romy will go to the cinema tomorrow. 3)Topsy will play computer games. 4)Rick will go to the Zoo. 5)Snakey will watch a perfomance in theater.