Помогите пожалуйста нужно очень срочно дам 30 баллов Учебник по английскому язык?

Помогите пожалуйста нужно очень срочно дам 30 баллов Учебник по английскому язык?? с 91 номер 1
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Легкий номер. Вот твой диалог. A. Hi Kim. What are you doing? B. I watch TV. A. What are you watching? B. A quiz show. Are you doing your homework? A. No, I'm not. I read a book. B. What does your brother do? A. He play computer games. B. Is he play Magic Mountain? A. I dont know. Всё