Помогите пожалуйста по английскому 4 класс не могу ребенку помочь

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Буду по порядку писать. 1.Today i have bought 50 hats. Also i have.     Today i have worn 25 different suits. Also i have. 2.Today i have run 40 km. Also i have.   Today i have sent 45 e-mails.Also i have. 3.Today i have seen 15 movies. Also i have. Today i have spent all the money. Also i have. 4. Today i have worked  all day. Also i have. Today i have slept 30 minutes. Also i have.