Помогите пожалуйста по английскому. Надо написать небольшой текст и перевести на

Помогите пожалуйста по английскому. Надо написать небольшой текст и перевести наанглийский и на русский))) надо срочно даю 100 баллов Are there any holiday centres for teenagers in your country? 1) What would you tell your foreign friend about them? 2) Have you ever been to any holiday centres in your country? If so how did you spend your time there?