Помогите, пожалуйста! Поясніть лексичне значення та походження трьох з поданих с

Помогите, пожалуйста! Поясніть лексичне значення та походження трьох з поданих слів (на вибір). Академія, портфель, одеколон, ескімо, бібліотека, канікули, гривня, футбол.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гривня - офіційна валюта Україна. Академія- різновид наукового абонавчального закладу найвищого рівня, а також певних товариств із почесним членством. Ескімо- вершкове морозиво на паличці, покритешоколадною глазур'ю.