ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!! ПОМОГИТЕ!!! придумать доклад на английском на тему "Я стро?

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!! ПОМОГИТЕ!!! придумать доклад на английском на тему "Я стро?? свой дом" УМОЛЯЮ!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I build the house strong, on my discretion. People who observe Sobriety more cheerfully, more brightly and more happily, and live longer. It is better to live in Sobriety. Elizabeth. I have a drawing of the house also I carry out him. A family at me good, all live in Sobriety. I and for Russia build houses. But it isn't so easy.