Помогите пожалуйста!!! Продолжить письмо, пожалуйста не меньше 4 предложений.) Kate s

Помогите пожалуйста!!! Продолжить письмо, пожалуйста не меньше 4 предложений.) Kate started writing a letter to Dasha about her visit Rik Morells house. Finish the letter. Dear Dasha? I am sorry, I havent written to you for a long time. So much has happned! At the moment I am staying in Rik Morells house together with Sam and Josieю This is a wonderful house. It is... Зарание огромное спасибо) 35 баллов и отмечу как лучшие поставлю спасибо)