ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ПРОСПРЯГАТЬ ПАДЕЖИ НА КАЗАХСКОМ ЯЗЫКЕ? НАУРЫЗ, БИШІ, ДӘРГЕ?

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ПРОСПРЯГАТЬ ПАДЕЖИ НА КАЗАХСКОМ ЯЗЫКЕ? НАУРЫЗ, БИШІ, ДӘРГЕ??
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А.с наурыз І.с наурыздың Ж.с наурызда Б.с наурызға Т.с наурызды Ш.с наурыздан К.с наурызбен А.с биші І.с бишінің Ж.с бишіде Б.с бишіге Т.с бишіні Ш.с бишіден К.с бишімен А.с дәрігер І.с дәрігердің Ж.с дәрігерде Б.с дәрігерге Т.с дәрігерді Ш.с дәрігерден К.с дәрігермен