ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА с контрольной по украинскому языку, тема ПРИКМЕТНИК. 1) Позна

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА с контрольной по украинскому языку, тема ПРИКМЕТНИК. 1) Познач прикметники- антоніми: а) важкий - непідсильний б) жорстокий - милосердний в) сяючий - блискучий 2) Як змінюється прикметник? а) за числами, відмінками,родами б) за числами, відмінками,в однині - за родами в) за числами, родами 3) До поданих іменників допиши прикметники. Визнач їх відмінок. а) За..................................... березою б) Біля .................................. паркану в) На .................................... білочці 4) Познач групу прикметників з основою на м*який приголосний: а) кольоровий, травневий, материнська б) потужна, рідне, вранішній в) сусідній, самотнє, колишня 5) Познач словосполучення, у якому рід, число і відмінок прикметника визначено БЕЗ помилок: а) батьківської хати (ж.р., одн., О.в.) б) На піщаному березі ( ч.р., одн., Д.в.) в) З ясного неба ( с.р., одн., Р.в.) 6) Утвори прикметники від іменників ВЕЛЕТЕНЬ і ПАСАЖИР і склади з ними речення. ПОЖАЛУЙСТА, ОГРОМНОЕ СПАСИБО!!! Даю 30 баллов
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Б) 2. А) 3. а) За високою березою (орудний відмінок) б) біля зеленого паркану (родовий відмінок) в) на маленькій білочці (давальний відмінок) 4. в) 5. б)  6. Велетень- злий, честний, добрий  Злий велетень ніколи не любив непроханих гостей    Пасажир - гарний, совісний, заздрісний   Совісний пасажир повернув зайві гроші водію