ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА сделать домашнее задание: 1) Визначте групу іменників, що пра

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА сделать домашнее задание: 1) Визначте групу іменників, що правильно вжиті в давальному відмінку ОДНИНИ: а) директорем, другом, князем. б) директореві, другу, князєві. в) директорові, другові, князеві. 2) Поставте іменники у давальному та місцевому відмінках однини. Виділіть закінчення: кінь - .........., .............. вчитель - ......., ............ будинок -.........., .............. гай - ........., .... Андрій Іванович - ......., .......... їжак - ......., ...... школяр - ......, ............. край - ........, ............. день - ......., .......... дядько Петро - ......, ................
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.в 2. коню, на коні вчителю , на вчителеві будинку , на будинку гаю , на гаєві Андрію Івановичу , на Андрієві Івановичу їжаку , на їжакові школярю , на школяреві краю , на краю дню , на дневі дядьку Петру , на дядькові Петрові