Помогите пожалуйста сделать контрольную по украинскому, тема " Іменник" 1 Познач ?

Помогите пожалуйста сделать контрольную по украинскому, тема " Іменник" 1 Познач ??рупу загальних іменників: а) Десна, Михайло, Соснівка б) Шевченко, телевізор, домівка в) пташка, людина, озеро. 2 Склади речення з поданими словами, Визнач відмінок іменників. Полум*я, яскраве, хмари,над,безоднє, палають,море,як. 3 Познач словосполучення, у яких усі іменники стоять у знахідному відмінку: а) з*їв сливу, стоїть кузня, зірвав огірок б) соковита слива, увійшов батько, запахла квітка в) покуштував яблуко, послухав Івана, заспівали пісню 4 Запиши подані іменники в давальному і місцевому відмінках, Визнач закінчення Д.в М.в Миколка ягідка кішка школа бік 5 Познач групу іменників, у корені яких при відмінюванні не відбувається чергування звуків І з О,Е а) вікно, сніг, робітник б) острів, стіл, пиріг в) двір, сіль, повінь 6 Познач групу імеників, у яких у родовому відмінку однини потрібно писати закінчення - і: а) душа, шафа, фарба б) книжка, ковдра, квітка в) задача, груша, відмінниця ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА, ОГРОМНОЕ СПАСИБО, даю 40 баллов
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Плххсзгсгрпхгсагднешоэпдопполсжосо