Помогите пожалуйста составить диалог на тему соревнований. (Жарыс) Предложений 14

Помогите пожалуйста составить диалог на тему соревнований. (Жарыс) Предложений 14учитель потребовал. Нас хватило на 11(((
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бугын бызле мектепте жарыс болады ол жарыста быз секырып жарысамыз жугыремыз велосипед айдаймыз жанеде доппен жарысамыз жарыста кым денсе сол адам женынпаз аталады данеде мадактама алады жарыс ол ойынга уксайды