Помогите пожалуйста. Спишiть речення, ставлячи наголос над прислiвниками.(у дужка

Помогите пожалуйста. Спишiть речення, ставлячи наголос над прислiвниками.(у дужках прислiвники) 1. Порвано (навiки) ланцюги столiть. 2. Хай живе братерська єднiсть вiд сьогоднi й (навiки). 3. "Ой, ти мене (на смерть) перелякав", - закашлявшись, промовив дiд. 4. Бiйцi стояли (насмерть), до останнього патрона. 5. Як не квапились, та повернутися (засвiтла) не встигли. 6. Виходили в поле до схiд сонця, та (за свiтла) ще не повертались.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.навіки (наголос і) 2.навіки (наголос и) 3.на смерть (наголос е) 4.насмерть (наголос а) 5.засвітла (наголос а2) 6.за світла (наголос а2) Якщо щось не правильно вибачте