Помогите пожалуйста,срочно you are about going on vacation for a month. a cousin from another city will come and stay in yo

Помогите пожалуйста,срочно you are about going on vacation for a month. a cousin from another city will come and stay in your apartment. write a letter to your cousin. in your letter: explain where he/she can take the keys from your apartment; give some instructions how to use your apartment; recommend some places to go.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вы в поездке в отпуске на месяц. двоюродный брат из другого города приедет и останется в вашей квартире. напишите  письмо своему кузену. в вашем письме: объясните, где он/она может взять ключи от вашей квартиры; дайте некоторые инструкции, как пользоваться вашей квартирой; рекомендуйте некоторые места, чтобы пойти.