Помогите пожалуйста! срочно завтра в школу! зарание спасибо!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2.James usually eats sandwich in the morning but today he`s  eating cereal . 3.James usually goes to school in the morning but today he`s hiking. 4.James usually doing homework in the afternoon but today he`s playing football. 5.James usually playing computer games in the evening but today he`s playing  volleyball.