Помогите пожалуста плиз срочно !!!!!!!!!!!1!!! Перекласти текст на українську мову плиз !!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Понимаю,что получился бред:( ОLEKSANDR DovzHENко кіностудій конструкція о. Довженка Кіностудія почалося в 192 Хоча зйомках фільму павільйонах були ще не завершена через рік. виробництво ILM почалося. він яблуневий сад, розташований на стороні проспекту біля студії, як посаджено близько ERE імені в пам'яті Олександр Довженко. Олександр Довженко Кіностудії, названий на честь українського виробника лм, Олександр Довженко, великі виробництва кіностудії. агов розташовані в Києві, столиці України. будь-які меморіальні плити розташовані в студії в пам'ять про яких-небудь кінопродюсерів, які колись працювали тут. Один павільйон фільм мед Shehorsovskiy, тому що Олександр Довженко знімав свій фільм. Chors, там. Ця область студій використовується в якості музею