Помогите пожалуста придумать 4 речення з однорідними членами Плизззз)))**

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На столі лежало 4 кульки: синя, червона, жовта і зелена. По телевізору розказували про життя слонів, акул, китів і касаток. Україна та Росія дві найбільші країни Європи. В лісі я назбирав і опеньок, і білих грибів.
Гость
Мої улюблені кольори: зелений, рожевий та блакитний. Вода у річці була прозора, чиста і прохолодна. Учора я дивилася фільм, слухала музику і робила домашне завдання. Я щиро і палко люблю Україну.