Помогите пожалуста Варіант 1 Початковий рівень (Правильна відповідь – 0,5 б.) 1. Кільцеподібна система структур головного мозку, що визначає вплив настрою на поведінку людини – це: а) нервова система; б) гуморальна система; в) ...

Помогите пожалуста Варіант 1 Початковий рівень (Правильна відповідь – 0,5 б.) 1. Кільцеподібна система структур головного мозку, що визначає вплив настрою на поведінку людини – це: а) нервова система; б) гуморальна система; в) лімбічна система; г) ендокринна система. 2. Частина нервової системи, яка керує роботою внутрішніх органів, – це: а) центральна; б) соматична; в) вегетативна; г) периферична. 3. Нейрони, що збуджуються під дією зовнішніх впливів і передають імпульси із периферії до спинного і головного мозку, – це: а) рухові; б) чутливі; в) вставні; г) нейрофібрили. 4. Нейрони, що здійснюють передачу імпульсів між чутливими та руховими нейронами, – це: а) рухові; б) чутливі; в) вставні; г) нейрофібрили. 5. Жироподібна речовина, яка ізолює вплив нервових імпульсів на сусідні тканини і збільшує їхню швидкість, – це: а) дендрити; б) аксони; в) нейрони; г) мієлін. 6. З’єднання крупних нервів та їх гілок, які іннервують певну частину тіла, – це: а) вузли; б) сплетення; в) нерви; г) нервові закінчення. Середній рівень (Правильна відповідь – 1 б.) Допишіть речення. 1. Рефлекс – це ________________________________________________ . 2. Біла речовина мозку – це ______________________________________ . 3. Довгастий мозок – це _________________________________________ . Достатній рівень (Правильна відповідь – 1,5 б.) 1. Установіть відповідність між поняттями та характеристиками: 1. Сплетення. 2. Вузли. 3. Нервові закінчення. 4. Чутливі рецептори. А пучки нервових волокон, що вкриті сполучнотканинною оболонкою; Б кінцеві розгалуження дендритів чутливих нейронів; В з’єднання крупних нервів та їх гілок, які іннервують певну частину тіла; Г кінцеві ділянки нервових волокон, які контактують з нейронами або тканинами органів; Д скупчення нервових клітин поза спинним і головним мозком. 2. Установіть відповідність між термінами та визначеннями: 1. Нейрон. 2. Дендрити. 3. Аксони. 4. Мієлін. А жироподібна речовина, яка ізолює вплив нервових імпульсів на сусідні тканини; Б основна структурна одиниця нервової тканини; В реакція організму на подразнення; Г сприймають подразнення і проводять імпульси до тіла нейрона; Д передає нервові імпульси від тіла одного нейрона до інших нейронів або робочих органів.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-В 2-В 3-Б 4-В 5-Г 6-Б 1 Рефлекс - здатність організму реагувати на подразнення. 2Біла речовина - утворена з аксонів є у рухомох нейронах. 3Довгастий мозок це частина стовбура це перехід спинного мозку в головний 1,1в 1,2д 1,3г 1,4б 2,1б 2,2г 2,3д 2,4а