Помогите пожалусто прошу:визначити римування, розмір, рими. 1)Вода шумить!.. вода гуля!.. На березі Рибалка молоденький На поплавець глядить і примовля: "Ловіться, рибочки, великі і маленькі!" 2)Зелений сад, зелений сад, ...

Помогите пожалусто прошу:визначити римування, розмір, рими. 1)Вода шумить!.. вода гуля!.. На березі Рибалка молоденький На поплавець глядить і примовля: "Ловіться, рибочки, великі і маленькі!" 2)Зелений сад, зелений сад, Зелена могила! Зелений сад вдяга весна, Могила забриніла 3)Нi, мамо, не можна нелюба любить! Нещасная доля iз нелюбом жить. Ох, тяжко, ох, важко з ним рiч розмовляти! Хай лучче я буду ввесь вiк дiвовати!"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Вид римування: Перехресне: АБАБ. Розмір римування: пірихій 2. Вид римування: Перерване (нерегулярне) Розмір римування: ямб, скорее всего 3. Вид римування: Суміжне (парне): АА. Розмір римування:  хорей