Помогите пожалусто решить задачу. Потяг рухався зi швидкiстю 70км/год. До зупинки вi?

Помогите пожалусто решить задачу. Потяг рухався зi швидкiстю 70км/год. До зупинки вi?? був у дорозi 3 год. Пiсля зупинки решту шляху вiн подолав iз тiэю самою швидкiстю за 2 год. Яку вiдстань подолав потяг?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
V=70км/годt=3годS=VхtS=70х3=210 км (пройшов до зупинки)S=70х2=140 км (після зупинки)210+140=350 кмВідповідь: 350км подолав потяг.