Помогите пожалуйсна 1. Які організації не є провайдерами в Україні? А БанКорп Б Укртелеком В Прітекс Г People Net 2. Укажіть правильний запис ІР-адреси у Всесвітній мережі: А число.число Б число/число/число /число В число.числ...

Помогите пожалуйсна 1. Які організації не є провайдерами в Україні? А БанКорп Б Укртелеком В Прітекс Г People Net 2. Укажіть правильний запис ІР-адреси у Всесвітній мережі: А число.число Б число/число/число /число В число.число.число.число Г число_число_число_число 3. Укажіть домени верхнього рівня (функціональні): А сom Б gov В edu Г ua 4. Укажіть домени верхнього рівня (національні): А ru Б mil В us Г fr 5. Назвіть основні служби Інтернету: А ІР-телефонія Б Всесвітня павутина В електронна пошта Г доставка піци 6. Які доменні адреси є неправильними? А www.eldorado.com.ua Б www.ru.com В www.microsoft.com Г www.mon.gov.ua 7. Що в мережі Інтернет визначає URL-адреса? А тільки адресу ПК Б розташування файла на жорсткому диску головного ПК В місцезнаходження ПК у мережі та файлі на його жор- сткому диску Г протокол, який використовується для передавання даних 8. Назвіть основні види під’єднання ПК до Інтернету: А з’єднання через локальну обчислювальну мережу Б з’єднання через виділену лінію В з’єднання за технологією DSL Г з’єднання через супутник 9. Назвіть основні сервісні протоколи: А www Б http В ia Г wap 10. Яку назву мала перша мережа? А ARPANET Б NSFNET В INTERNET Г ETHERNET 11. Із чого складається доменне ім’я? А назви протоколу Б ім’я ПК В ім’я доменів Г ім’я домену верхнього рівня Д ім’я домену нижнього рівня 12. Із чого складається ІР-адреса? А номера загальної мережі, якій належить ПК Б ім’я ПК В номера мережі або вузла Г номера ПК
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.А 2.В 3.А 4.А 5.А,В 6.Б,Г 7. 8.А 9.А 10.Г 11. 12.В